Skip to main content
Twarowski & Partners | Sales Institute
 

Ta witryna stosuje pliki cookies oraz podobne technologie w celach dostosowania naszych usług do potrzeb internautów oraz optymalizacji działań marketingowych. Istnieje możliwość zmiany ustawienia plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.


Więcej możesz dowiedzieć się tutaj

Roczny Program Sales Mastery

Jedyna w Polsce roczna szkoła sprzedaży ucząca Systemu Sprzedaży Sandlera

Czy zaufałabyś/ zaufałbyś lekarzowi, który uzyskał uprawnienia do wykonywania zawodu po ukończeniu zaledwie dwóch dni seminarium? Podobne pytania można postawić w kontekście rozwoju umiejętności sprzedażowych. Czy dwudniowe szkolenie, choćby było doskonale prowadzone, może diametralnie zmienić zachowania i nawyki sprzedażowe?

Typowe szkolenia sprzedażowe dostarczają ogromnej ilości wiedzy, ale w ograniczonym czasie, często pomijając ważny okres wdrożenia. Najtrudniejszym momentem po zakończeniu nawet najlepszego warsztatu jest „dzień po szkoleniu”. Brak procesu wdrożenia sprawia, że większość zdobytej wiedzy zostaje zapomniana już po kilku tygodniach po zakończeniu szkolenia.

Proces związany z osiąganiem doskonałości w sprzedaży wymaga regularności, czasu, podczas którego odpowiednio skorygujesz własne błędy czy niedociągnięcia. Właśnie dlatego powstała roczna szkoła sprzedaży Sales Mastery.

Do kogo kierowany jest program szkoleniowy?

Program został zaprojektowany dla:

- Właścicieli biznesów, którzy są najlepszymi sprzedawcami w swojej firmie i nie wiedzą, jak uporządkować swoje doświadczenie oraz nauczyć handlowców, jak skutecznie sprzedawać,

- Sprzedawców z wieloletnim doświadczeniem, którzy chcieliby uzyskać nowy impuls do działania i rozwoju,

- Ekspertów, którzy nie lubią sprzedawać, a chcieliby sprzedawać skutecznie, swobodnie, bez stresu i utraty energii,

- Menedżerów i pracowników, którzy chcą rozpocząć własny biznes, nie do końca wiedzą jak prowadzić skuteczną, profesjonalną sprzedaż,

- Osób zaczynających profesjonalną karierę w sprzedaży, które chcą uniknąć głównych błędów sprzedażowych i od razu uczyć się najlepszych wzorców.

Program w szczególności sprawdza się w sprzedaży „specjalistycznej”, czyli dla software house’ów, konsultantów, inżynierów, architektów, prawników, headhunter’ów, marketingowców, dostawców usług biznesowych, doradców finansowych, sprzedawców B2B.

Program Sales Mastery jest również doskonałą kontynuacją dla osób, które ukończyły szkolenie Sandler Foundations lub brały udział w innych programach Sandlera i chcą wejść na jeszcze wyższy poziom swoich umiejętności, nawyków i wyników.

Sales Mastery pomoże Ci radzić sobie z takimi wyzwaniami jak:


- Trafne rozpoznawanie potrzeb klienta, zwłaszcza w przypadku braku otwartości czy szczerości klienta,
- Umiejętne przekonywanie klienta, bez wywierania presji i wciskania, eliminującego opór przed zmianą czy innowacją,
- Budowanie własnej pewności siebie, determinacji i systematyczności w sprzedaży,
- Praca nad własnymi oporami i obawami, zwłaszcza związanymi z aktywnym pozyskiwaniem klientów,
- Skuteczne kontrolowanie i zamykanie procesu sprzedaży w celu uniknięcia przedłużającego się procesu decyzyjnego.

Nauka nowych umiejętności nie kończy się na etapie zdobycia wiedzy. Dopiero wtedy rozpoczyna się proces wdrożenia zdobytej wiedzy, dlatego stworzyliśmy roczny program Sales Mastery, który jest programem ciągłego doskonalenia skuteczności i efektywności sprzedażowej. 

Sales Mastery w Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Sandler - Andrzeja Twarowskiego jest jedyną w Polsce roczną szkołą sprzedaży, uczącą Systemu Sprzedaży Sandlera®

Grupa skupia doświadczonych praktyków sprzedaży, co pozwala na analizę różnych podejść i branżowych strategii. Uczestnicy uczą się rozwiązywać problemy sprzedażowe i wdrażać skuteczne strategie działania.

Formuła programu

W przeciwieństwie do typowych szkoleń sprzedażowych, nasz roczny program pozwala utrwalić nabyte umiejętności poprzez:

- Diagnozę potencjału sprzedażowego uczestnika,
- Cotygodniowe spotkania,
- Stałe wsparcie trenera,
- Ćwiczenia i wymianę doświadczeń z innymi uczestnikami.

Program Sales Mastery opiera się na cyklicznych treningach (2 godziny co tydzień), które budują właściwe nawyki na poszczególnych etapach procesu sprzedaży i pozyskiwania klientów.

Każdy warsztat jest poświęcony jednemu tematowi i składa się z 30% inspiracji i eksperckiej wiedzy trenerów Sandlera, 50% ćwiczeń i symulacji oraz 20% analizy rzeczywistych sytuacji biznesowych zgłaszanych przez uczestników.

Diagnoza potencjału sprzedażowego

Każdego uczestnika programu traktujemy indywidualnie, dlatego na początku przeprowadzamy diagnozę potencjału sprzedażowego uczestników. Wykorzystujemy licencjonowane narzędzie psychometryczne OutMatch®. Kwestionariusz opiera się na 19 kluczowych kompetencjach warunkujących osiąganie sukcesów w sprzedaży. Kwestionariusz jest wypełniany online, a po otrzymaniu raportu odbywa się indywidualna sesja konsultacyjna. W efekcie uczestnik uzyskuje lepszą świadomość swoich mocnych stron i obszarów rozwojowych w obszarze sprzedaży.

Budowanie własnych nawyków

Na początku programu każdy z uczestników ustala wraz z konsultantem Sandlera swój plan aktywności prospektingowych. Plan zawiera opis rodzaju oraz ilości działań prospektingowych do wykonania w danym tygodniu. Pozostali uczestnicy pełnią funkcje grupy wsparcia, tzw. „accountability partners”.

Uczestnicy budują własne nawyki zachowań w kontakcie z klientami, jak i w systematycznym podejmowaniu działań związanych z pozyskiwaniem klientów (networking, obecność na konferencjach i eventach, telefony, aktywności na LinkedIn, prośby o polecenia).

Praca z przekonaniami

W dłuższej perspektywie o sukcesie w sprzedaży decyduje nastawienie, a nie sama wiedza czy umiejętności. Z drugiej strony każdy z nas mierzy się z własnymi ograniczeniami. Najczęściej wynikają one z przekonań o świecie i sobie oraz różnych doświadczeń, których doświadczyła dana osoba.

Praca z przekonaniami zaczyna się od diagnozy potencjału sprzedażowego. W ramach całego programu trener pomaga uświadomić uczestnikom jakie są ich przekonania samoograniczające w obszarze sprzedaży i skutecznie je zmienić. Grupa pozostałych uczestników programu stanowi istotny element zmiany przekonań – wspiera w konsekwentnym budowaniu nowych nawyków i tym samym w sukcesywnej zmianie przekonań.

Dołącz do Sales Mastery w dowolnym momencie roku!

Czas trwania programu

Roczny program Sales Mastery składa się z dwóch 6-miesięcznych semestrów prowadzonych przez różnych trenerów. W ramach pierwszego semestru (spotkania w piątki o 8:30) uczestnicy skupiają się na zdobywaniu i wdrażaniu wiedzy.

Semestr kończy się weryfikacją poprzez serię krótkich ćwiczeń. Drugi etap (w środy o 8:30) skupia się na intensywnym treningu coraz trudniejszych sytuacji sprzedażowych i zakończony jest certyfikacją w formie symulacji pełnej rozmowy kwalifikacyjnej.

Dzięki takiemu podejściu, nasi uczestnicy regularnie stosują zdobytą wiedzę i sukcesywnie wdrażają ją w praktyce. Oznacza to, że nie tylko uczą się umiejętności, ale także praktykują je i nie zapominają już o nich na drugi dzień po zakończeniu szkolenia. To pomaga im czuć się naturalnie, nawiązując kontakt z nowymi klientami i sprzedając bez przekonywania ich do swojego rozwiązania, nawet jeśli sprzedaż stanowi nową i niekomfortową sytuację, z którą muszą zmierzyć się na co dzień.

Korzyści z uczestnictwa


- Przejmiesz kontrolę nad procesami sprzedażowymi dzięki usystematyzowanemu, sprawdzonemu podejściu,

- Polubisz sprzedaż i kontakt z klientem,
- Wypracujesz swój własny, unikalny sposób rozmowy, zgodny z Twoimi talentami i predyspozycjami,
- Nabierzesz naturalności i swobody w prowadzeniu rozmów na każdym etapie procesu sprzedaży (tj. etapach: inicjowania, badania potrzeb, zamykania sprzedaży), bez stresu, niepewności oraz nieprzyjemnych odmów,
- Twoje wyniki sprzedażowe staną się przewidywalne,
- W sytuacjach niepowodzeń będziesz wiedzieć jak trafnie przeanalizować daną sytuację, a także wyciągnąć właściwe wnioski na przyszłość,
- Konstrukcja programu Sales Mastery gwarantuje Ci zmiany na poziomie wyników, nawyków i przekonań.

Opinie uczestników naszych szkoleń

Masz pytania? Odpowiemy na nie i sprawdzisz, czy Sandler Managment System jest dla Ciebie.