Skip to main content
Twarowski & Partners | Sales Institute
 

Ta witryna stosuje pliki cookies oraz podobne technologie w celach dostosowania naszych usług do potrzeb internautów oraz optymalizacji działań marketingowych. Istnieje możliwość zmiany ustawienia plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.


Więcej możesz dowiedzieć się tutaj

Blog

Szkolenia sprzedażowe to nieodłączny element rozwoju każdej firmy, która pragnie osiągnąć sukces na rynku. Te specjalistyczne kursy mają na celu przekazanie wiedzy oraz umiejętności niezbędnych do skutecznej sprzedaży produktów czy usług. W niniejszym artykule przyjrzymy się, do kogo kierowane są takie szkolenia, oraz jakie korzyści płyną z ich uczestnictwa.

W dzisiejszym konkurencyjnym świecie biznesu, budowanie relacji z klientem jest kluczowe dla sukcesu każdej firmy. Aby uniknąć błędów w tym procesie, warto poznać sprawdzone metody i techniki, które pozwolą na nawiązanie trwałych i korzystnych relacji z kontrahentami.

Ponad 40% sprzedawców twierdzi, że jest to najtrudniejsza część procesu sprzedaży. Jednocześnie Hubspot Resarch odkrył, że firmy, które generowały mniej niż 50 nowych szans sprzedaży miesięcznie w dużej większości nie zrealizowały swoich planów sprzedażowych (72%). Prospecting, czyli docieranie do potencjalnego klienta to jeden z kluczowych czynników wzrostu sprzedaży. Poniżej znajdziesz kompletny przewodnik, jak zdobywać potencjalnych klientów w wirtualnej rzeczywistości.

 

 

W świecie sprzedaży, profesjonaliści muszą zmierzyć się z różnorodnymi wyzwaniami związanymi z zachowaniami klientów. Oto siedem kluczowych aspektów, które mogą stanowić przeszkody w osiągnięciu sukcesu sprzedażowego.

Skuteczność sprzedaży to kluczowy aspekt w prowadzeniu działalności gospodarczej. W artykule przedstawiamy siedem czynników, które mają istotny wpływ na osiągnięcie sukcesu w dziedzinie sprzedaży, oraz jak je wykorzystać w praktyce.

Sprawdź, jakie przekonanie o sobie, innych lub świecie, kryje się za pierwszą, automatycznie pojawiającą się myślą i sprawdź, jak owo przekonanie wpływa na Twoją efektywność - czy wspiera Cię, czy ogranicza. Jeśli więc sprawdzone techniki nie działają, a jednocześnie nie wierzysz w skuteczność 3 najlepszych sposobów na…, czy afirmacji idących w kierunku „dasz radę”, zachęcam Cię do spojrzenia w głąb siebie. Uchwyć pierwszą, automatyczną myśl, która pojawia się w Twojej głowie w odpowiedzi na „Zdzwońmy się w przyszłym miesiącu”. Gdy ją uchwycisz, przyjmij, że jest prawdą i pogłęb ją zadając sobie kolejne pytania.

Skuteczność przekonywania klientów,  jest głęboko uzależniona od nastawienia. Czy jest zaskoczeniem, że ogromny wpływ na sprzedaż ma nie tylko nastawienie na sukces, ale również aktualne nastawienie wobec porażki?

Sprzedaż to nie tylko umiejętność sprzedawania. Podobnie jak bieganie w maratonie wymaga uczenia się, działania i zdobywania doświadczenia. Profesjonalni sprzedawcy, jak trenerzy biegania, widzą i wiedzą więcej, co pozwala osiągać lepsze rezultaty. 

Z tekstu dowiesz się, jak historia walki Dawida z Goliatem może być inspiracją do rewolucjonizowania Twojej pracy w sprzedaży oraz osiągania sukcesów poprzez współpracę z technologią, od której nie ma już odwrotu.