Skip to main content
Twarowski & Partners | Sales Institute
 

Ta witryna stosuje pliki cookies oraz podobne technologie w celach dostosowania naszych usług do potrzeb internautów oraz optymalizacji działań marketingowych. Istnieje możliwość zmiany ustawienia plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.
Więcej możesz dowiedzieć się tutaj

Blog

Świat sprzedaży zmienia się na naszych oczach. Praca hybrydowa, wszechobecny dostęp do informacji, digitalizacja procesów zakupowych, zmieniające się zachowania klientów, czy wirtualna sprzedaż. To wszystko wymusza ciągłe zmiany w obszarze strategii i modelu sprzedaży.

Co łączy superbohaterów ze sprzedawcami?
Tylko jedna superbohaterka? To prawda, kobiet w sprzedaży tak jak superbohaterek jest mniej. Jednak to, co łączy obie grupy to przede wszystkim odwaga.

 

 

 

 

 

 

W dzisiejszych czasach wszyscy wykorzystują cyfrową rzeczywistość, aby docierać do potencjalnych klientów. Daje to ogromne możliwości - masz łatwy dostęp do osób z całego świata. Rodzi jednak problemy. Potencjalni klienci są nieustannie "atakowani" niezliczonymi komunikatami sprzedażowo-marketingowymi. Co zrobić, aby wyróżnić się w cyfrowymi świecie? Poniżej znajdziesz trzy proste strategie, które ułatwią twój prospecting.

Zdarza Ci się myśleć, że niezależnie od tego, ile telefonów wykonasz, ile nowych osób poznasz w trakcie spotkań networkingowych, ile „zaczepisz” na LinkedIn efekt i tak nie zależy od Ciebie? Że z prospectingiem jest jak z rzucaniem makaronu na ścianę. Zawsze coś się przyklei.

 

 

 

Szkoląc zespoły handlowe często obserwujemy, z jak różnym zapałem poszczególni uczestnicy gotowi są uczyć się i co ważniejsze - wcielać wyuczone umiejętności i nowe techniki sprzedaży w codzienną praktykę

 

 

 

 

Grudzień to czas wzmożonych działań sprzedażowych. Sprzedaż chce dopiąć jak najwięcej otwartych procesów, aby dowieść roczny plan. W tym celu stosuje różne techniki sprzedaży, aby dobrze zamknąć rok. Potencjalny klient w tym samym czasie często odkłada decyzję zakupową (inne zadania mają wyższy priorytet). Zatem z dużym prawdopodobieństwem usłyszałeś już "Szanowny sprzedawco... zdzwońmy się po świętach".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dobie lead generation i automatyzacji działań marketingowo-sprzedażowych nie potrzebujesz więcej technik sprzedaży, aby znaleźć klientów. Trudności pojawiają się na dalszych etapach procesu. Lejek pełny jest obiecujących klientów, ale nic z tego nie wynika. Przeciągający się proces sprzedaży, brak decyzji, czy cisza po wysłaniu oferty to bolączka wielu handlowców. Jesteś w tej grupie i szukasz skutecznych technik sprzedaży w tym zakresie? Zapraszam Cię do lektury.