Skip to main content
Warsaw | Twarowski Posmyk Sales Institute
 

Ta witryna stosuje pliki cookies oraz podobne technologie w celach dostosowania naszych usług do potrzeb internautów oraz optymalizacji działań marketingowych. Istnieje możliwość zmiany ustawienia plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.

Blog

Promujesz swój biznes w Internecie, social mediach, ale bez skutku? Na Spotkaniu Absolwentów Sandlera poznasz kilkudziesięciu przedsiębiorców, specjalistów gotowych porozmawiać z Tobą i pomóc Ci.

Chcesz pozbyć się zmartwień o sprzedaż? Mam dla Ciebie prosty plan działania. Poznaj 3 przeszkody, które niszczą Twoją sprzedaż i zobacz jak je pokonać.

Wątpię, że którykolwiek ze sprzedawców nie czuje tego na co dzień. Dlatego wiemy jedno - porada, którą dla Ciebie przygotowaliśmy w tym artykule, powinna pomóc Ci w rozmowie z każdym klientem.

W życiu każdego kto żyje ze sprzedaży, przychodzi ta chwila. Spotykasz się z prezesem dużej korporacji, negocjujesz drogi kontrakt lub prowadzisz na forum prezentację. Po prostu wiesz, że musisz to zrobić dobrze, bo powtórki nie będzie. 

4 porady dla managera sprzedaży na to jak poprawić współpracę sprzedaży i marketingu. Poznaj te 4 zasady owocnej i skutecznej współpracy obu działów.

Czy sprzedaży można się nauczyć? Tak, wystarczy drobna zmiana w podejściu do nauki. Zobacz jak nauczyć się sprzedawać - bez wrodzonego talentu.

“Proszę zadzwonić po nowym roku”. Czy nie masz już dosyć takich zmyleń? Zobacz jak zaplanować sprzedaż i co zrobić, by klienci kupowali bez oporów.

Musisz sprzedawać, chociaż nie lubisz tego robić? W takim razie, dla Ciebie, to jeden z najważniejszych artykułów na tym blogu. Przeczytaj go uważnie (kilka razy), bo nie stać Cię na brak wiedzy w tym temacie.

“Proszę przesłać ofertę e-mailem”. Brzmi znajomo? Co robisz w takiej sytuacji? Zobacz jak sprzedawać i czy wysyłać oferty, gdy istnieje mała szansa sprzedaży.

Sprzedaż bywa męcząca. Zwłaszcza z końcem roku. W powietrzu czuć już to niewidzialne ciśnienie na wynik i pytanie: jak zwiększyć sprzedaż?