Skip to main content
Twarowski & Partners | Sales Institute
 

Ta witryna stosuje pliki cookies oraz podobne technologie w celach dostosowania naszych usług do potrzeb internautów oraz optymalizacji działań marketingowych. Istnieje możliwość zmiany ustawienia plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.
Więcej możesz dowiedzieć się tutaj

O NAS

 

 

 

 

 

Twarowski & Partners Sales Institute (TPSI) jest częścią jednej z największych na świecie organizacji szkoleniowo-doradczych Sandler Training, będącej liderem we wdrażaniu rozwiązań z zakresu strategii i technik sprzedaży i zarządzania sprzedażą. Globalna sieć konsultantów działa w ponad 250 regionalnych biurach w 25 krajach.

World map with marked Sandler Training offices

 

Dzięki unikatowemu w skali świata know-how możemy realnie zwiększyć efektywność działania sił sprzedaży naszych klientów. Rozwiązania oferowane przez Sandler Training od wielu lat zdobywają różnego rodzaju, branżowe nagrody i wyróżnienia.

 

Nasz zespół zajmuje się zmianami postaw sprzedawców. Sami jesteśmy również sprzedawcami - usprawnianie biznesu nas po prostu kręci :)
Jesteśmy w branży szkoleniowej obecni już ponad 15 lat, a każdy z nas ma na koncie ponad 500 przepracowanych dni szkoleniowych.
Zbieraliśmy doświadczenie biznesowe pracując w branży bankowej, ubezpieczeniowej, lotniczej i medycznej na różnych stanowiskach związanych z realizowaniem i zarządzaniem sprzedażą.
Dzięki temu pracujemy na bazie konkretnych sytuacji zarówno sprzedażowych (prospekting, realcje w sprzedaży, proces kwalifikacji, zamykanie sprzedaży), negocjacyjnych jak i liderskich (zarządzanie zespołem, delegowanie, 4 funkcje zarządzania, coaching, superwizowanie i monitoring, zarządzanie zmianą).
Każdy z nas jest też twórcą gier symulacyjnych, które z powodzeniem demonstrują uczestnikom tricki i zmylenia klientów, jak i pozwalają się zmierzyć z presją konkretnych sytuacji. Korzystamy też z różnych formatów uczenia, od jednoosobowcyh sesji coachingowych do prowadzenia konferencji strategicznych dla klientów korporacyjnych.
Jesteśmy zapraszani jako prelegenci i wykładowcy na zajęcia ze sprzedaży na MBA oraz na podyplomowe studiach z zarządzania sprzedażą.