Skip to main content
Twarowski & Partners | Sales Institute
 

Ta witryna stosuje pliki cookies oraz podobne technologie w celach dostosowania naszych usług do potrzeb internautów oraz optymalizacji działań marketingowych. Istnieje możliwość zmiany ustawienia plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.


Więcej możesz dowiedzieć się tutaj

Nasz team

 

 

 

Andrzej Twarowski

Menedżer z doświadczeniem w usługach profesjonalnych dla biznesu, bankowości i liniach lotniczych. Jako trener i konsultant biznesowy bardzo dużą wagę przywiązuje do zrozumienia biznesowych wyzwań każdego z klientów, w czym pomaga mu „twarde” wykształcenie menedżerskie (ekonomia i MBA).

Ponad 20-letnie doświadczenie w branży szkoleniowej (m.in. długoletni Dyrektor Zarządzający House of Skills) wykorzystuje w realizacji projektów zapewniających trwały efekt dla klienta.

Prywatnie miłośnik koszykówki i ojciec dużej rodziny.

Dziel się z Andrzejem swoim doświadczeniem i pomysłami dotyczącymi współpracy na Linkedin.

Marek Waśkiewicz

Od początku kariery związany ze sprzedażą. Posiada szerokie doświadczenie w wielu jej obszarach: od samodzielnego prowadzenia procesów sprzedażowych, przez rozwój sprzedaży u istniejących klientów i zarządzanie zespołami sprzedażowymi, po budowanie struktur sprzedaży w segmencie B2B. Zwolennik sprzedaży bez presji. Udowadnia, że sprzedaż nie musi wiązać się z nachalnym wciskaniem.

Jako trener i konsultant chętnie dzieli się swoim doświadczeniem występując w roli prelegenta w trakcie wydarzeń branżowych i konferencji oraz jako autor licznych publikacji, które ukazały się m.in. na łamach magazynów i portali Szef Sprzedaży, As Sprzedaż, Nowa Sprzedaż, czy Onet Biznes.

Propagator samorozwoju i samodyscypliny, obecnie przygotowuje się do swojego pierwszego triathlonowego startu na dystansie ironman.

Dowiedz się więcej na temat metodologii Sandera z ciekawostek i praktycznych wskazówek, publikowanych przez Marka na Linkedin.

Joanna Procyszyn

Joanna specjalizuje się w zarządzaniu, rozwoju biznesu firm w branżach takich jak retail, logistyka i usługi dla biznesu. Jest starszym konsultantem i trenerem w Sandler Training - globalnej sieci firm specjalizujących się w szkoleniach sprzedażowych i menedżerskich.

Joanna wykłada Zarządzanie Franczyzą na SGH. Ukończyła liczne szkolenia menedżerskie na Penn University, Uniwersytetach Bocconi oraz INSEAD.

Joanna jest nie tylko doświadczonym menedżerem, trenerem, ale również osobą, która pasjonuje się sprzedażą i ceni ją za jej interdyscyplinarny charakter oraz możliwość nawiązywania relacji z ludźmi. Jej entuzjazm do sprzedaży, zarządzania i edukacji czynią z niej skutecznego trenera, który posiada niezwykłą łatwość do dzielenia się zdobytym doświadczeniem w biznesie.  

Dołącz do sieci kontaktów biznesowych Joanny na Linkedin i wymieniaj się doświadczeniami.

Magdalena Grabowska

Konsultant w Twarowski & Partners Sales Institute - Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Sandler Training. Z Sandlerem związana od 2012 roku. Od początku kariery zawodowej pracuje na rynku doradztwa i konsultingu. Pracowała dla takich organizacji jak PwC Polska, Grupa Pracuj oraz Leanpassion, gdzie uczestniczyła w procesach przygotowywania, wdrażania i realizacji projektów strategicznych oraz rozwojowych.

Karierę zawodową zbudowała na solidnych podstawach. Przez wiele lat była członkiem kadry olimpijskiej w szpadzie. Jako jedyna Polka dwukrotnie indywidualnie i dwukrotnie drużynowo zwyciężała w Pucharze Świata seniorów. Jest kilkukrotną medalistką Mistrzostw Świata i Europy – indywidualnie i drużynowo.

Wspiera prowadzone projekty od strony procesowej oraz maksymalizacji kapitału ludzkiego poprzez analizę i rozwój kompetencji sprzedażowych w oparciu o narzędzia diagnostyczne.

Czytaj inspirujące artykuły i felietony Magdaleny na Linkedin.