Skip to main content
Twarowski & Partners | Sales Institute
 

Ta witryna stosuje pliki cookies oraz podobne technologie w celach dostosowania naszych usług do potrzeb internautów oraz optymalizacji działań marketingowych. Istnieje możliwość zmiany ustawienia plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.
Więcej możesz dowiedzieć się tutaj

Nasi trenerzy

 

 

 

Andrzej Twarowski

Menedżer z doświadczeniem w usługach profesjonalnych dla biznesu, bankowości i liniach lotniczych. Jako trener i konsultant biznesowy bardzo dużą wagę przywiązuje do zrozumienia biznesowych wyzwań każdego z klientów, w czym pomaga mu „twarde” wykształcenie menedżerskie (ekonomia i MBA). 10 letnie doświadczenie w branży szkoleniowej (m.in. długoletni Dyrektor Zarządzający House of Skills) wykorzystuje w realizacji projektów zapewniających trwały efekt dla klienta.

Prywatnie miłośnik koszykówki i ojciec dużej rodziny

Andrzej Twarowski

Marek Waskiewicz

Od początku kariery związany ze sprzedażą. Posiada szerokie doświadczenie w wielu jej obszarach: od samodzielnego prowadzenia procesów sprzedażowych, przez rozwój sprzedaży u istniejących klientów i zarządzanie zespołami sprzedażowymi, po budowanie struktur sprzedaży w segmencie B2B. Zwolennik sprzedaży bez presji. Udowadnia, że sprzedaż nie musi wiązać się z nachalnym wciskaniem.

Jako trener i konsultant chętnie dzieli się swoim doświadczeniem występując w roli prelegenta w trakcie wydarzeń branżowych i konferencji oraz jako autor licznych publikacji, które ukazały się m.in. na łamach magazynów i portali Szef Sprzedaży, As Sprzedaż, Nowa Sprzedaż, czy Onet Biznes.

Propagator samorozwoju i samodyscypliny, obecnie przygotowuje się do swojego pierwszego triathlonowego startu na dystansie ironman.

Magdalena Grabowska

Konsultant w Twarowski & Partners Sales Institute - Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Sandler Training.

Z Sandlerem związana od 2012 roku. Od początku kariery zawodowej pracuje na rynku doradztwa i konsultingu. Pracowała dla takich organizacji jak PwC Polska, Grupa Pracuj oraz Leanpassion, gdzie uczestniczyła w procesach przygotowywania, wdrażania i realizacji projektów strategicznych oraz rozwojowych.


Karierę zawodową zbudowała na solidnych podstawach. Przez wiele lat była członkiem kadry olimpijskiej w szpadzie. Jako jedyna Polka dwukrotnie indywidualnie i dwukrotnie drużynowo zwyciężała w Pucharze Świata seniorów. Jest kilkukrotną medalistką Mistrzostw Świata i Europy – indywidualnie i drużynowo.


Wspiera prowadzone projekty od strony procesowej oraz maksymalizacji kapitału ludzkiego poprzez analizę i rozwój kompetencji sprzedażowych w oparciu o narzędzia diagnostyczne.

 

 

 

Rafał Lipka

Trener, konsultant biznesowy i społeczny.

Metoda sprzedaży Sandlera z którą pracuje, nie opiera się tylko na procesie i technikach, które łamią utarte schematy sprzedażowe, ale jednocześnie uwzględnia aspekty psychologiczne, które wpływają na rozwój umiejętności, zmianę nawyków i osiąganie celów.

Jest właścicielem firmy partnerskiej Orange Polska, której zespół 40 handlowców obsługuje rynek B2B. Doświadczenie w sprzedaży zdobywał podczas negocjacji min. z firmami: Facebook Polska, Groupon, Pernod Ricard Polska, Samsung, Apple.

Swoje umiejętności i doświadczenie rozwinął w Szkole Trenerów na Uniwersytecie SWPS.

Interesuje się psychologią i psychoterapią. Aktywnie rozwija zakres swoich umiejętności (osobistych i szkoleniowych). Bliska jest mu koncepcja integralna w psychologi, która prócz psychiki bierze pod uwagę ciało, energię i duchowość człowieka. Od 4 lat jest uczestnikiem projektu rozwojowo-szkoleniowego u Wojciecha Eichelbergera i Katarzyny Kordylewskiej.
Pomaga w budowaniu odporności i radzeniu sobie ze stresem.
Jest psychoterapeutą w trakcie nauki.

 

 

 

 

Kinga Dolina

Od 16 lat związana ze sprzedażą. Od 13 w pełni „zanurzenia” w metodologii Sandler Selling System, w obszarze najmniej lubianego przez sprzedawców prospectingu. Na podwodnym okręcie Sandlera zaokrętowana od 2009 r.

Od początku działalności Sandlera w Polsce odpowiedzialna za zbudowanie od podstaw procesu prospectingowego opartego o działania outbandowe. W ciągu 13 lat otworzyła drzwi do ponad 900 małych, średnich i największych firm w Polsce.

Doświadczenie sprzedażowe zbierała także pracując w firmach consultingowych, zajmujących się usprawnianiem procesów i osiąganiem rezultatów sprzedażowych.

 Prywatnie wielka fanka snowboardu i nurkowania.