×
Sandler Training Polska jest myślami z naszymi klientami oraz ich rodzinami i firmami, na które wpłynął COVID-19. Jesteśmy w pełni zaangażowani we współpracę z Wami, aby pomóc Wam i Waszym firmom w tym niezwykłym czasie. Organizacja Sandler Training Polska jest otwarta, ale działa zdalnie, czyli zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia. Wszystko to, aby pomóc „spłaszczyć krzywą” rozprzestrzeniania się wirusa. Jesteśmy tu dla Was i naszej społeczności. Nie wahajcie się zadzwonić lub napisać do nas e-mail, aby porozmawiać o swoich wątpliwościach. Życzymy zdrowia i bezpieczeństwa Waszym rodzinom, zespołom i klientom.
Skip to main content
Warsaw | Twarowski Posmyk Sales Institute
 

Ta witryna stosuje pliki cookies oraz podobne technologie w celach dostosowania naszych usług do potrzeb internautów oraz optymalizacji działań marketingowych. Istnieje możliwość zmiany ustawienia plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.

Nasi trenerzy

Andrzej Twarowski

Menedżer z doświadczeniem w usługach profesjonalnych dla biznesu, bankowości i liniach lotniczych. Jako trener i konsultant biznesowy bardzo dużą wagę przywiązuje do zrozumienia biznesowych wyzwań każdego z klientów, w czym pomaga mu „twarde” wykształcenie menedżerskie (ekonomia i MBA). 10 letnie doświadczenie w branży szkoleniowej (m.in. długoletni Dyrektor Zarządzający House of Skills) wykorzystuje w realizacji projektów zapewniających trwały efekt dla klienta.

Prywatnie miłośnik koszykówki i ojciec dużej rodziny

Bartłomiej Posmyk

Jego obszar specjalizacji to szkolenia z umiejętności sprzedażowych i zarządzania sprzedażą. Obecny od 2006 roku w zespole pionierów instalujących Sandlera w Polsce.

Od 2010 r. członek Zarządu Sandler Training Polska, obecnie Partner w firmie. Wcześniejsze doświadczenia obejmowały rolę dyrektora handlowego w jednej ze spółek koncernu ubezpieczeniowego i dyrektora generalnego w firmie medycznej. Jego obszar szczególnych zainteresowań to strefa komfortu sprzedawcy - profesjonalisty. Jest współ-twórcą treningu inteligencji kinetycznej rozwiązującego konflikty w komunikacji wewnątrz zespołów menedżerskich.

Małgorzata Majewska

Konsultant w Twarowski Posmyk Sales Institute – Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Sandler Training.
Specjalizuje się w branżach związanych z mediami i obszarem nowych technologii. Odpowiedzialna za rozwój dwóch największych polskich grup mediowo-reklamowych w Polsce. Stworzyła i wdrożyła strategię łączącą marketing i sprzedaż oraz działania digital i offline.

Odpowiadała za strategię rozwoju biznesu z różnych sektorów, m.in. dla spółek akcyjnych, startupów, spółek skarbu państwa, międzynarodowych korporacji czy jednostek samorządowych. Odpowiadała za wykorzystanie jednego z największych na rynku polskim budżetów na komunikację w mediach. Mentorka programu Młodzi w Łodzi.


Ukończyła 1,5 roczną szkołę coachów wg metody TROP, rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Absolwentka Professional Postrgraduate Studies Charted Institute of Marketing. Gdy poznała System Sandlera była zaskoczona, że oto ktoś napisał teorię do jej praktyki sprzedaży.

Marek Waskiewicz

Od początku kariery związany ze sprzedażą. Posiada szerokie doświadczenie w wielu jej obszarach: od samodzielnego prowadzenia procesów sprzedażowych, przez rozwój sprzedaży u istniejących klientów i zarządzanie zespołami sprzedażowymi, po budowanie struktur sprzedaży w segmencie B2B. Zwolennik sprzedaży bez presji. Udowadnia, że sprzedaż nie musi wiązać się z nachalnym wciskaniem.

Jako trener i konsultant chętnie dzieli się swoim doświadczeniem występując w roli prelegenta w trakcie wydarzeń branżowych i konferencji oraz jako autor licznych publikacji, które ukazały się m.in. na łamach magazynów i portali Szef Sprzedaży, As Sprzedaż, Nowa Sprzedaży, czy Onet Biznes.

Propagator samorozwoju i samodyscypliny, obecnie przygotowuje się do swojego pierwszego triathlonowego startu na dystansie ironman.