Skip to main content
Warsaw | Twarowski Posmyk Sales Institute
 

Ta witryna stosuje pliki cookies oraz podobne technologie w celach dostosowania naszych usług do potrzeb internautów oraz optymalizacji działań marketingowych. Istnieje możliwość zmiany ustawienia plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.

Nasi trenerzy

Andrzej Twarowski

Menedżer z doświadczeniem w usługach profesjonalnych dla biznesu, bankowości i liniach lotniczych. Jako trener i konsultant biznesowy bardzo dużą wagę przywiązuje do zrozumienia biznesowych wyzwań każdego z klientów, w czym pomaga mu „twarde” wykształcenie menedżerskie (ekonomia i MBA). 10 letnie doświadczenie w branży szkoleniowej (m.in. długoletni Dyrektor Zarządzający House of Skills) wykorzystuje w realizacji projektów zapewniających trwały efekt dla klienta.

Prywatnie miłośnik koszykówki i ojciec dużej rodziny

Bartłomiej Posmyk

Jego obszar specjalizacji to szkolenia z umiejętności sprzedażowych i zarządzania sprzedażą. Obecny od 2006 roku w zespole pionierów instalujących Sandlera w Polsce.

Od 2010 r. członek Zarządu Sandler Training Polska, obecnie Partner w firmie. Wcześniejsze doświadczenia obejmowały rolę dyrektora handlowego w jednej ze spółek koncernu ubezpieczeniowego i dyrektora generalnego w firmie medycznej. Jego obszar szczególnych zainteresowań to strefa komfortu sprzedawcy - profesjonalisty. Jest współ-twórcą treningu inteligencji kinetycznej rozwiązującego konflikty w komunikacji wewnątrz zespołów menedżerskich.

Małgorzata Majewska

Konsultant w Twarowski Posmyk Sales Institute – Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Sandler Training.
Specjalizuje się w branżach związanych z mediami i obszarem nowych technologii. Odpowiedzialna za rozwój dwóch największych polskich grup mediowo-reklamowych w Polsce. Stworzyła i wdrożyła strategię łączącą marketing i sprzedaż oraz działania digital i offline.

Odpowiadała za strategię rozwoju biznesu z różnych sektorów, m.in. dla spółek akcyjnych, startupów, spółek skarbu państwa, międzynarodowych korporacji czy jednostek samorządowych. Odpowiadała za wykorzystanie jednego z największych na rynku polskim budżetów na komunikację w mediach. Mentorka programu Młodzi w Łodzi.


Ukończyła 1,5 roczną szkołę coachów wg metody TROP, rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Absolwentka Professional Postrgraduate Studies Charted Institute of Marketing. Gdy poznała System Sandlera była zaskoczona, że oto ktoś napisał teorię do jej praktyki sprzedaży.

Szymon Kubicki

Konsultant w Twarowski Posmyk Sales Institute - Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Sandler Training. Inżynier elektroniki przemysłowej z kilkuletnim doświadczeniem w przemyśle, który na pewnym etapie swojej kariery zawodowej musiał zacząć sprzedawać. Prowadził firmę projektową oraz współtworzy startup technologiczny na rynku utrzymania predykcyjnego maszyn.


Specjalizuje się w sprzedaży produktów i usług technologicznych. Pracuje z inżynierami, którzy muszą sprzedawać albo mają częsty kontakt z klientami. Pomaga im zrozumieć proces sprzedażowy, wyjść poza schemat technicznych aspektów problemu oraz właściwie odczytać i z dystansem reagować na gry i zmylenia ze strony klienta.

Uczestnik bootcampu MIT Enterprise Forum na najlepszej uczelni technicznej świata MIT w Bostonie.