×
Sandler Training Polska jest myślami z naszymi klientami oraz ich rodzinami i firmami, na które wpłynął COVID-19. Jesteśmy w pełni zaangażowani we współpracę z Wami, aby pomóc Wam i Waszym firmom w tym niezwykłym czasie. Organizacja Sandler Training Polska jest otwarta, ale działa zdalnie, czyli zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia. Wszystko to, aby pomóc „spłaszczyć krzywą” rozprzestrzeniania się wirusa. Jesteśmy tu dla Was i naszej społeczności. Nie wahajcie się zadzwonić lub napisać do nas e-mail, aby porozmawiać o swoich wątpliwościach. Życzymy zdrowia i bezpieczeństwa Waszym rodzinom, zespołom i klientom.
Skip to main content
Warsaw | Twarowski Posmyk Sales Institute
 

Ta witryna stosuje pliki cookies oraz podobne technologie w celach dostosowania naszych usług do potrzeb internautów oraz optymalizacji działań marketingowych. Istnieje możliwość zmiany ustawienia plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.

Biblioteka SANDLERA

Książki pomocne w osiągnięciu sukcesu.

Selling Professional Services

Książka opisuje przykłady wielu firm oferujących usługi profesjonalne dla biznesu, którym zastosowanie metody Sandlera pomogło w osiągnięciu sukcesu.

Zasady Sandlera

Światowy bestseller (Wall Street Journal®), przewodnik po innowacyjnym stylu prowadzenia rozmowy handlowej.

Sandler enterprise selling

Książka opisuje 6-stopniowy model pozyskiwania klientów strategicznych i korporacyjnych

Nie nauczysz dziecka jazdy na rowerze podczas prelekcji

Pierwsze polskie wydanie kultowej juz na świecie książki z opisem historii powstania modelu oraz głównych jego założeń.