Skip to main content
Warsaw | Twarowski Posmyk Sales Institute
 

Ta witryna stosuje pliki cookies oraz podobne technologie w celach dostosowania naszych usług do potrzeb internautów oraz optymalizacji działań marketingowych. Istnieje możliwość zmiany ustawienia plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.

DLACZEGO SPRZEDAWCY PONOSZĄ PORAŻKI...

 i jak możesz temu zapobiec!

RÓŻNE PROCESY SPRZEDAŻY PRZYNOSZĄ RÓŻNE REZULTATY

Jeżeli napotkałeś któreś z następujących wyzwań, docenisz wiedzę zawartą w tym raporcie…

  • Niespełnione prognozy sprzedaży.
  • Boleśnie długie cykle sprzedaży.
  • Obniżanie cen kosztem marży w celu dokonania sprzedaży.
  • Zatrudnianie niesprawdzających się sprzedawców.
  • Niezadowolenie klientów spowodowane przesadzonymi obietnicami zespołu ds. sprzedaży.

Jesli chcesz otrzymać bezpłatny raport "WHY SALES PEOPLE FAIL" mailem, wypełnij poniższy formularz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TPSI Sp. z o.o. w celu marketingu własnych produktów i usług, w tym na otrzymywanie od TPSI Sp. z o.o. informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, również za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. Zostałem/am poinformowany/a, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że posiadam prawo do wycofania zgody, do dostępu do swoich danych, do zmiany swoich danych oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania
Poprzez wypełnienie formularza wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości od Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Sandler Training. Mogę wypisać się w dowolnym momencie.
why salespeople fail

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TPSI Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Naruszewicza 27 lok. 405, 02-627. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przekazania przez TPSI Sp. z o.o. raportu "Why Sales People Fail" oraz w przypadku wyrażenia nieobowiązkowej zgody marketingowej w celu celu marketingu własnych produktów i usług, w tym na otrzymywanie od TPSI Sp. z o.o. informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, również za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. Zostałem/am poinformowany/a, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że posiadam prawo do wycofania zgody, do dostępu do swoich danych, do zmiany swoich danych oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Poprzez wypełnienie formularza wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości od Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Sandler Training. Mogę wypisać się w dowolnym momencie.