Skip to main content
Twarowski & Partners | Sales Institute
 

Ta witryna stosuje pliki cookies oraz podobne technologie w celach dostosowania naszych usług do potrzeb internautów oraz optymalizacji działań marketingowych. Istnieje możliwość zmiany ustawienia plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.
Więcej możesz dowiedzieć się tutaj

DLACZEGO SPRZEDAWCY PONOSZĄ PORAŻKI...

 i jak możesz temu zapobiec!

Ten raport skupia się na wyznaczaniu i przekraczaniu prognoz oraz rzeczywistych wartości sprzedaży.

Zawiera świeże spojrzenie na niedociągnięcia współczesnych systemów sprzedaży oraz starań na rzecz zarządzania sprzedażą przygotowane przez firmę, która (dosłownie) na nowo spisała zasady rządzące całym procesem. Raport ten pozwala opanować nową metodę sprzedaży, w której sprzedawca kontroluje cały proces.

Jeżeli napotkałeś któreś z następujących wyzwań, docenisz wiedzę zawartą w tym raporcie…

 • Niespełnione prognozy sprzedaży.
 • Boleśnie długie cykle sprzedaży.
 • Obniżanie cen kosztem marży w celu dokonania sprzedaży.
 • Zatrudnianie niesprawdzających się sprzedawców.
 • Niezadowolenie klientów spowodowane przesadzonymi obietnicami zespołu ds. sprzedaży.
why salespeople fail

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TPSI Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Naruszewicza 27 lok. 405, 02-627. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przekazania przez TPSI Sp. z o.o. raportu "Why Sales People Fail" oraz w przypadku wyrażenia nieobowiązkowej zgody marketingowej w celu celu marketingu własnych produktów i usług, w tym na otrzymywanie od TPSI Sp. z o.o. informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, również za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. Zostałem/am poinformowany/a, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że posiadam prawo do wycofania zgody, do dostępu do swoich danych, do zmiany swoich danych oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Poprzez wypełnienie formularza wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości od Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Sandler Training. Mogę wypisać się w dowolnym momencie.

Jesli chcesz otrzymać bezpłatny raport "WHY SALES PEOPLE FAIL" mailem, wypełnij poniższy formularz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TPSI Sp. z o.o. w celu marketingu własnych produktów i usług, w tym na otrzymywanie od TPSI Sp. z o.o. informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, również za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. Zostałem/am poinformowany/a, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że posiadam prawo do wycofania zgody, do dostępu do swoich danych, do zmiany swoich danych oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania

Odbierz swój DARMOWY przewodnik!
Poprzez wypełnienie formularza wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości od Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Sandler Training. Mogę wypisać się w dowolnym momencie.

Metodologia Sandler Selling ustanowiła nowy poziom uczciwego traktowania i wzajemnego szacunku między specjalistami sprzedaży i ich klientami.

Mamy nadzieję, że to czego się tutaj dowiesz – zarówno na temat sprzedaży jak i zarządzania nią – zachęci Cię i Twoją organizacje do dalszego poznawania korzyści płynących z treningu Sandler. Treść raport obejmuje następujące punkty…

 • Co stało się z Twoją obiecująco zapowiadającą się sprzedażową karierą?
 • Z czyjego systemu korzystasz?
 • System prospektów
 • Tradycyjne systemy sprzedaży System Sandlera – A Better Way
 • Dlaczego większość szkoleń sprzedażowych nie działa
 • Stwórz swój własny program poprawy wydajności
 • Efektywne szkolenia dla Kierowników Sprzedaży