Skip to main content
Warsaw | Twarowski Posmyk Sales Institute
 

Ta witryna stosuje pliki cookies oraz podobne technologie w celach dostosowania naszych usług do potrzeb internautów oraz optymalizacji działań marketingowych. Istnieje możliwość zmiany ustawienia plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.

Rozwiązania z zarządzania sprzedażą

Dowiedz się, jak poprowadzić swój zespół ku sukcesowi

MENEDŻEROWIE SPRZEDAŻY MAJĄ WIELE ZADAŃ

Przełożony, trener, mentor

Jako menedżer sprzedaży (lub właściciel firmy zmuszony do zarządzania sprzedażą) musisz stworzyć ramy zarządzania oparte o produktywne zachowanie, współpracę i poczucie odpowiedzialności. Wiesz, jak tego dokonać?

Wszystko zaczyna się od umieszczenia właściwych osób na właściwych stanowiskach... Jak wybierać i zatrudniać najlepszych sprzedawców? Jak skutecznie wdrażać ich do firmy, aby zmaksymalizować ich wydajność? Pamiętaj, że rekrutowanie i zatrudnianie najlepiej dobranych kandydatów to coś więcej niż stawianie na najsilniejsze CV czy też poleganie na własnych umiejętnościach rekrutacyjnych.

Następnie, gdy już będziesz dysponować odpowiednim zespołem, musisz w należyty sposób kierować nim, motywować go i szkolić, aby ten sprzedawał Twoje produkty lub usługi. Jaki jest najbardziej skuteczny sposób, aby to zrobić? Jak możesz motywować swój zespół sprzedaży, aby osiągał pożądane wyniki?

Po zbudowaniu dobrego zespołu musisz zmaksymalizować wydajność każdego pracownika, aby zwiększyć sprzedaż. Czy wiesz, jak w wiarygodny sposób prognozować lejek sprzedaży zespołu? Jak sprawdzać, czy prognozy te będą możliwe do osiągnięcia?

Menedżerowie sprzedaży muszą konsekwentnie i w rzetelny sposób pełnić poniższe funkcje, aby zespół sprzedaży odnosił sukcesy.

  • Rekrutowanie i zatrudnianie idealnych kandydatów w celu zbudowania silnego, produktywnego zespołu sprzedaży

  • Prowadzenie zespołu sprzedaży, stawianie jasnych oczekiwań i budowanie poczucia odpowiedzialności

  • Maksymalizowanie wydajności zespołu w celu osiągnięcia jego pełnego potencjału

Formularz kontaktowy - zarządzanie sprzedażą

Jesli jesteś zainteresowany coachingiem menedżerskim lub szkoleniami z zarządzania sprzedażą, skontaktuj się z nami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TPSI Sp. z o.o. w celu udzielenia odpowiedzi na wysłane zapytanie. Zostałem/am poinformowany/a, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że posiadam prawo do wycofania zgody, do dostępu do swoich danych, do zmiany swoich danych oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Poprzez wypełnienie formularza wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości od Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Sandler Training. Mogę wypisać się w dowolnym momencie.