Skip to main content
Twarowski & Partners | Sales Institute
 

Ta witryna stosuje pliki cookies oraz podobne technologie w celach dostosowania naszych usług do potrzeb internautów oraz optymalizacji działań marketingowych. Istnieje możliwość zmiany ustawienia plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.
Więcej możesz dowiedzieć się tutaj

Webinary i spotkania

Zapraszamy Cię serdecznie do udziału w przygotowanych przez nas płatnych i bezpłatnych szkoleniach, jakie odbędą się w najbliższych tygodniach. Dołącz do nich i rozwijaj wszechstronnie swoją wiedzę sprzedażową, by osiągać najlepsze wyniki

 

 

 

 

 

 

 

 

Warsztat Inspiracyjny LIVE

"Jak uniknąć bezpłatnego consultingu?"

 


Wielu sprzedawców cierpi na pewną przypadłość - czują powinność opowiedzenia jak najwięcej o swoim rozwiązaniu.

 Nie oszukujmy się jednak - nie każdy klient umawiający się na spotkanie jest szczerze zainteresowany podpisaniem umowy. Często zależy mu na uzyskaniu pewnych informacji, czy to cenowych, czy technologicznych, a po osiągnięciu tego celu wcale nie zamierza skorzystać z usług firmy, która mu te informacje tak pięknie zaprezentowała.

Na szkoleniu dowiesz się, jak bronić się przed takimi sytuacjami i inwestować czas w te relacje, które mogą być owocne.

Wtorek, 19 lipca 2022, godz. 10.00

 

Zobacz nasz przykładowy webinar kiedy Ci pasuje

 

 

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat naszego podejścia do digital prospectingu i sprzedaży oraz poznać gotowe pomysły jak rozpocząć budowanie rynku klientów zainteresowanych oferowanym produktem ten obejrzyj webinar.