Skip to main content
Warsaw | Twarowski Posmyk Sales Institute
 

Ta witryna stosuje pliki cookies oraz podobne technologie w celach dostosowania naszych usług do potrzeb internautów oraz optymalizacji działań marketingowych. Istnieje możliwość zmiany ustawienia plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.

Nasi klienci — kierownicy sprzedaży

Przełożony, trener, mentor i szkoleniowiec — pełnisz wszystkie te role jednocześnie, ale czy robisz to w efektywny sposób?

ZADBAJ O POZYTYWNE WYNIKI

Od komunikacji po zarządzanie czasem, projektami i personelem

Jesteś jednocześnie przełożonym, trenerem i mentorem swojego zespołu, a przy tym nieustannie ponosisz odpowiedzialność za jego działania: odkrywanie nowych i utrzymywanie istniejących możliwości biznesowych, zarządzanie terytoriami i wypełnianie na czas stosownej dokumentacji.

 

Przez cały czas musisz rekrutować, zatrudniać i szkolić nowych pracowników, tak aby zapewnić odpowiednie doświadczenie, umiejętności i możliwości — nie tylko do wykonania bieżących zadań, lecz także do dalszego rozwoju.

Przydałaby Ci się pomoc? Z pewnością. Sandler może dostarczyć Ci odpowiednie procesy, narzędzia i techniki, dzięki którym Ty i Twój zespół pozostaniecie skoncentrowani na tworzeniu wysokiej wartości, a jednocześnie będziecie mogli osiągać coraz większe sukcesy.