Skip to main content
Twarowski & Partners | Sales Institute
 

Ta witryna stosuje pliki cookies oraz podobne technologie w celach dostosowania naszych usług do potrzeb internautów oraz optymalizacji działań marketingowych. Istnieje możliwość zmiany ustawienia plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.
Więcej możesz dowiedzieć się tutaj

Nasi klienci — kierownicy sprzedaży

Przełożony, trener, mentor i szkoleniowiec — pełnisz wszystkie te role jednocześnie, ale czy robisz to w efektywny sposób?

Najtrudniejsze zadanie w całym dziale

Zarząd wyższego szczebla wyznacza cele dla Twojego działu i oczekuje, że zostaną one osiągnięte. Istnieje także spora szansa, że nie będziesz mieć w tym procesie zbyt wiele do powiedzenia lub — co gorsza — nie będziesz mieć wyboru co do akceptacji wyznaczonych celów. Jakkolwiek trudne lub niemożliwe do osiągnięcia będą, od tego momentu to właśnie Ty będziesz odpowiadać za ich realizację. Twoim zadaniem będzie przekształcenie potencjału sprzedawców w rzeczywiste, produktywne działania, dzięki którym osiągnięcie celów stanie się możliwe.

Od komunikacji po zarządzanie czasem, projektami i personelem

Jesteś jednocześnie przełożonym, trenerem i mentorem swojego zespołu, a przy tym nieustannie ponosisz odpowiedzialność za jego działania: odkrywanie nowych i utrzymywanie istniejących możliwości biznesowych, zarządzanie terytoriami i wypełnianie na czas stosownej dokumentacji.

 

Przez cały czas musisz rekrutować, zatrudniać i szkolić nowych pracowników, tak aby zapewnić odpowiednie doświadczenie, umiejętności i możliwości — nie tylko do wykonania bieżących zadań, lecz także do dalszego rozwoju.

Przydałaby Ci się pomoc? Z pewnością. Sandler może dostarczyć Ci odpowiednie procesy, narzędzia i techniki, dzięki którym Ty i Twój zespół pozostaniecie skoncentrowani na tworzeniu wysokiej wartości, a jednocześnie będziecie mogli osiągać coraz większe sukcesy.

Blog Sandler

W tym miejscu znajdziesz informacje i wskazówki na temat bieżącej sprzedaży, zarządzania sprzedażą, przywództwa i organizacji. Zapraszamy do komentowania naszych wpisów oraz dzielenia się nimi ze współpracownikami.

Poznaj niektóre z najbardziej wydajnych programów i sprawdź, czy pasują do Twoich potrzeb.