×
Sandler Training Polska jest myślami z naszymi klientami oraz ich rodzinami i firmami, na które wpłynął COVID-19. Jesteśmy w pełni zaangażowani we współpracę z Wami, aby pomóc Wam i Waszym firmom w tym niezwykłym czasie. Organizacja Sandler Training Polska jest otwarta, ale działa zdalnie, czyli zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia. Wszystko to, aby pomóc „spłaszczyć krzywą” rozprzestrzeniania się wirusa. Jesteśmy tu dla Was i naszej społeczności. Nie wahajcie się zadzwonić lub napisać do nas e-mail, aby porozmawiać o swoich wątpliwościach. Życzymy zdrowia i bezpieczeństwa Waszym rodzinom, zespołom i klientom.
Skip to main content
Warsaw | Twarowski Posmyk Sales Institute
 

Ta witryna stosuje pliki cookies oraz podobne technologie w celach dostosowania naszych usług do potrzeb internautów oraz optymalizacji działań marketingowych. Istnieje możliwość zmiany ustawienia plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.

Newsletter Twarowski & Posmyk

Twarowski Posmyk

Zapisy do Newslettera


Zapisuję się do newslettera
Poprzez wypełnienie formularza wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości od Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Sandler Training. Mogę wypisać się w dowolnym momencie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TPSI Sp. z o.o. w celu marketingu własnych produktów i usług, w tym na otrzymywanie od TPSI Sp. z o.o. informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, również za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. Zostałem/am poinformowany/a, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie.

 

Informujemy, że administratorem powyższych danych osobowych jest TPSI Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Naruszewicza 27 lok. 405, zwana dalej Spółką. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych. W razie konieczności dane mogą zostać przekazane do partnerów organizacji Sandler Training. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia poprzez kontakt: magdalena.grabowska@sandler.com. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji ww. celów.