×
Sandler Training Polska jest myślami z naszymi klientami oraz ich rodzinami i firmami, na które wpłynął COVID-19. Jesteśmy w pełni zaangażowani we współpracę z Wami, aby pomóc Wam i Waszym firmom w tym niezwykłym czasie. Organizacja Sandler Training Polska jest otwarta, ale działa zdalnie, czyli zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia. Wszystko to, aby pomóc „spłaszczyć krzywą” rozprzestrzeniania się wirusa. Jesteśmy tu dla Was i naszej społeczności. Nie wahajcie się zadzwonić lub napisać do nas e-mail, aby porozmawiać o swoich wątpliwościach. Życzymy zdrowia i bezpieczeństwa Waszym rodzinom, zespołom i klientom.
Skip to main content
Warsaw | Twarowski Posmyk Sales Institute
 

Ta witryna stosuje pliki cookies oraz podobne technologie w celach dostosowania naszych usług do potrzeb internautów oraz optymalizacji działań marketingowych. Istnieje możliwość zmiany ustawienia plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.

Skontaktuj się z nami

SANDLER TRAINING

TWAROWSKI & POSMYK

Formularz kontaktowy


Wyślij formularz
Poprzez wypełnienie formularza wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości od Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Sandler Training. Mogę wypisać się w dowolnym momencie.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TPSI Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Naruszewicza 27 lok. 405, 02-627. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu związanego z wysłanym zgłoszeniem.

Twarowski & Posmyk Sales Institute - TPSI Sp. z o.o.
Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Sandler Training

Adres
ul. Naruszewicza 27 lok. 405
02-627 Warszawa

Telefon
+48 728 882 792

Email
bposmyk@sandler.com
atwarowski@sandler.com

 

KRS: 0000674199
REGON: 367094880
NIP: 9512435846