×
Sandler Training Polska jest myślami z naszymi klientami oraz ich rodzinami i firmami, na które wpłynął COVID-19. Jesteśmy w pełni zaangażowani we współpracę z Wami, aby pomóc Wam i Waszym firmom w tym niezwykłym czasie. Organizacja Sandler Training Polska jest otwarta, ale działa zdalnie, czyli zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia. Wszystko to, aby pomóc „spłaszczyć krzywą” rozprzestrzeniania się wirusa. Jesteśmy tu dla Was i naszej społeczności. Nie wahajcie się zadzwonić lub napisać do nas e-mail, aby porozmawiać o swoich wątpliwościach. Życzymy zdrowia i bezpieczeństwa Waszym rodzinom, zespołom i klientom.
Skip to main content
Warsaw | Twarowski Posmyk Sales Institute
 

Ta witryna stosuje pliki cookies oraz podobne technologie w celach dostosowania naszych usług do potrzeb internautów oraz optymalizacji działań marketingowych. Istnieje możliwość zmiany ustawienia plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.

Kalendarium Sandler Jam Session

5 grudnia

Spotkanie Absolwentów Sandlera - Jak (niemal) bezkosztowo wyróżnić się na zatłoczonym rynku, gdzie dominuje cena? | gość specjalny - Wiktor Jodłowski

 

O której godzinie?

godz. 8:30 - 11:30

Gdzie?

Showroom Kinnarps

ul. Puławska 354/356

02-819 Warszawa

(tuż przy węźle S2)

Ile kosztuje bilet?

  • Early birds – 59 zł brutto
  • Standard – 79 zł brutto
  • Last minute – 99 zł brutto


Zapisy na Spotkanie Absolwentów - 5 grudnia