Skip to main content
Twarowski & Partners | Sales Institute
 

Ta witryna stosuje pliki cookies oraz podobne technologie w celach dostosowania naszych usług do potrzeb internautów oraz optymalizacji działań marketingowych. Istnieje możliwość zmiany ustawienia plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.

Spotkania Absolwentów Sandlera

Cykliczne spotkania networkingowe dedykowane absolwentom i uczestnikom szkoleń Sandler Training oraz sympatykom metody Sandlera

Zapisz się !

Zapraszamy serdecznie na kolejne z cyklu networkingowych spotkań dla absolwentów warsztatów sprzedażowych Sandler Training. To świetny sposób, by rozszerzyć sieć swoich kontaktów i dzielić się doświadczeniami biznesowymi. Uczestnicy bardzo chętnie dają sobie rekomendacje, inspirują się nawzajem i wzajemnie wspomagają swoje biznesy.

Gościem najbliższego spotkania będzie Bartek Ziemiński z ShareBee a tematem:

"Jak wykorzystać Linkedin Sales Navigator do pozyskiwania klientów?"

 

Już 4.06 we czwartek o 9:00

Dowiesz się jak wykorzystać Linkedin Sales Navigator do pozyskiwania klientów:

  • Znajdowanie i zapisywanie potencjalnych klientów
  • Angażowanie się w aktywność obserwowanych leadów
  • Wykorzystywanie swojej listy kontaktów do rekomendacji
  • Udostępnianie wartościowych treści przez inMail
  • Kiedy i jak reagować?
  • Jak skutecznie zapraszać?

Będzie też czas na pytania i odpowiedzi! Zapraszamy!

 

Bartek Ziemiański

Czołem, nazywam się Bartek Ziemiański i pomagam moim klientom budować silne marki personalne ich pracowników w sieciach społecznościowych.

Jestem przekonany, że marki osobiste są teraz markami firm. Odpowiadam za szkolenia i wdrożenia platformy Sharebee - narzędzia do zarządzania programami Employee Advocacy i Social Selling. Pracowałem m.in. dla Orange, Mastercard, Asseco, innogy… Prywatnie jestem mężem Moniki, tatą Wiki, Przemka i Ignasia

 

 

Ideą powstania spotkań networkingowych Absolwentów Sandlera była integracja środowiska uczestników i absolwentów szkoleń Sandler Training. Doświadczenie pokazało nam, że podczas trwania programów otwartych uczestnicy naszych szkoleń bardzo chętnie dawali sobie rekomendacje, pomagali wzajemnie w biznesie, inspirowali siebie nawzajem.

Po zakończeniu programu wiele znajomości jest kontynuowanych. Do tej pory nie było jednak możliwości poznawania nowych uczestników. By uzupełnić tę lukę zaczęliśmy organizować spotkania networkingowe dedykowane absolwentom, uczestnikom i sympatykom Sandlera.

Szukasz długofalowego networkingu budowanego w przyjaznej atmosferze? Jeśli tak, to zapraszamy Cię na cykliczne spotkania w elitarnym gronie absolwentów szkoleń i programów Sandler Training. Zapewnimy Ci strukturę, która umożliwi każdorazowo nawiązywanie wartościowych kontaktów, które mogą przerodzić się w relacje z nowymi klientami.

O której godzinie?

godz. 9:00 - 10:30

Gdzie?

Online - webinar

Ile kosztuje bilet?

Udział bezpłatny

Zapisy na Spotkanie Absolwentów Sandlera - 4 czerwca