Skip to main content
Twarowski & Partners | Sales Institute
 

Ta witryna stosuje pliki cookies oraz podobne technologie w celach dostosowania naszych usług do potrzeb internautów oraz optymalizacji działań marketingowych. Istnieje możliwość zmiany ustawienia plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.


Więcej możesz dowiedzieć się tutaj

Szkolenie Foundations

Tobie też nikt nie mówił, że będziesz musiał sprzedawać?

Dlaczego mając doskonałe produkty i usługi ciągle słyszysz to znienawidzone:

 • "jak będziemy zainteresowani to się odezwiemy",
 • "nie jesteśmy zainteresowani",
 • "to stanowczo za drogo".

Zapewne jesteś ekspertem w swojej dziedzinie i nie myślałeś, że będziesz musiał kiedyś sprzedawać. Czujesz może  niesprawiedliwość, bo powineś zarabiać dużo więcej, dzięki swojej specjalistycznej wiedzy. Brakuje Ci może pewności siebie w sprzedaży, odwagi by sięgnąć po najlepiej płacących klientów, a nawet wybierać ich sobie samemu.

Jeżeli do tego wiesz czego chcesz, cenisz swoje pieniądze i naprawdę chcesz coś zmienić w swoim życiu - to zapraszamy Cię na szkolenie Sandler Training Foundations podczas którego przejdziesz intensywny trening umiejętności sprzedażowych, które pozwolą Ci już na drugi dzień po szkoleniu sprzedawać drożej, częściej i większej liczbie klientów. Skąd to wiemy?

Wielu sprzedawców działa dziś według modelu sprzedaży, który ma jeden minus. Duży minus. Klienci znają ten model na wylot. Jaki jest tego efekt? Uzbroili się po zęby w mechanizmy obronne i nauczyli efektywnie "unikać" sprzedawców. Program szkolenia Foundations jest sbudowany na Systemie Sprzedaży Sandlera, który w 7 krokach odwraca o 180 stopni filozofię treningu sprzedawców jaką znasz. David Sandler, twórca Sandler Training na podstawie praktycznych doświadczeń, pogłębionych analiz i obserwacji opracował program, będący odpowiedzią na mechanizmy obronne klientów, ich zmylenia i gry psychologiczne, które stosują w kontaktach z Tobą.

Czego dowiesz się na szkoleniu Foundations?

 • Jak naturalnie wprowadzać do rozmowy z klientem kluczowe tematy oraz dostawać odpowiedzi na trudne pytania - wzmacniając przy tym waszą relację
 • Jak szybko reagować na klasyczne zmylenia klientów, jak poznać ich prawdziwe obiekcje i szybko zamykać sprzedaż
 • Co zrobić, by klient sam chciał powiedzieć Ci o swoich problemach, nawet jeżeli jego pierwsze słowa brzmią: "Nie jestem zainteresowany", "Nie mam czasu"
 • Jak sprawdzić, czy klient, z którym rozmawiasz o współpracy myśli o niej poważnie, czy może tylko Cię zwodzi?
 • Jakie pytania, musisz zadać podczas rozmowy, by poznać proces decyzyjny klienta i nie zostać z pustą obietnicą kontaktu
 • Jak w 30 sekund wyróżnić się w oczach klienta i wzbudzić jego zainteresowanie - bezcenna technika na konferencjach, spotkaniach networkingowych i przy zimnych telefonach
 • Jak zadawać pytania, by dotrzeć do prawdziwego "bólu" klienta, nawet gdy klient jest małomówny lub bardzo sceptyczny
 • Jak z klasą pytać o budżet klienta, by poznać jego możliwości finansowe, nawet jeśli teraz barierą dla Ciebie jest rozmowa o pieniądzach

Każdy z uczestników otrzymuje podręcznik ćwiczeniowy "Foundations" na licencji Sandler Training oraz międzynarodowy certyfikat ukończenia szkolenia.

 

Zapraszamy do kontaktu w sprawie rezerwacji miejsc na szkoleniu:

kontakt

Kiedy?

W dniach 18-19 maja 2020 r.

(poniedziałek - wtorek)

godz.: 9:00 - 17:00

Gdzie?

online

Ile kosztuje ?

Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji

Zapisy na Foundations:


Chcę zapisać się na szkolenie!
Poprzez wypełnienie formularza wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości od Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Sandler Training. Mogę wypisać się w dowolnym momencie.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TPSI Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Naruszewicza 27 lok. 405, 02-627. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu związanego z wysłanym zgłoszeniem.