Skip to main content
Twarowski & Partners | Sales Institute
 

Ta witryna stosuje pliki cookies oraz podobne technologie w celach dostosowania naszych usług do potrzeb internautów oraz optymalizacji działań marketingowych. Istnieje możliwość zmiany ustawienia plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.
Więcej możesz dowiedzieć się tutaj

Część z was pewnie zauważyła, że od ponad roku organizujemy Spotkania Absolwentów Sandlera. Pomyślałem, że napiszę szczerze, bez napompowanej reklamy PO CO to robimy?

Wielu “naszych” podopiecznych - przedsiębiorców, freelancerów, sprzedających specjalistów po przejściu ścieżki edukacyjnej Sandlera (Warsztat Inspiracyjny, Sandler Foundations, roczny program Otwartej Szkoły Sprzedaży) wyraziło dalszą chęć rozwijania swoich kompetencji sprzedażowych i komunikacyjnych w duchu filozofii Sandlera.

Zastanawialiśmy się, co zrobić. A zawsze dobrym pomysłem, gdy nie wiesz co zrobić, jest rozwiązać czyjś problem :)

Dlatego na Spotkania Absolwentów Sandlera zapraszamy ekspertów z tematu biznesu, marketingu, sprzedaży, którzy podczas prezentacji pokazują swój warsztat i praktyczne case study - jak jeszcze lepiej sprzedawać i obsługiwać klienta. Czasem mówią o umiejętnościach twardych, innym razem miękkich, jak umiejętności aktorskie w sprzedaży. Spotkania odbywają się, co dwa miesiące, trwają trzy godziny, żeby każdy nawet najbardziej zabiegany mógł, znaleźć na nie czas.

Od uczestników wiem, że bardzo wartościowy czas, to ten spędzony w kuluarach po prezentacji, gdy masz czas na swobodną rozmowę z gościem i pozostałymi uczestnikami. Program każdego spotkania pozostawia sporo czasu na networking w gronie prelegenta i uczestników.

Czy te spotkania są dla Ciebie?

Promujesz swój biznes w Internecie, social mediach, ale bez skutku? Na Spotkaniu Absolwentów Sandlera poznasz kilkudziesięciu przedsiębiorców, specjalistów gotowych porozmawiać z Tobą i pomóc Ci. Jestem na każdym spotkaniu i widzę za każdym razem, że ten, kto wahał się, czy przyjść, wraca na kolejne spotkania, bo widzi, że to ma dla niego głęboki biznesowy sens. Przyjdź, poznaj kilka nowych osób, przede wszystkim daj siebie poznać, zamiast ganiać za klientami w Internecie.

Masz odważne plany biznesowe? Świetnie, już nawet jedna taka nowa znajomość, może pomóc Ci osiągnąć to, co sobie zaplanowałeś. Kilka takich właściwych i wartościowych biznesowych relacji może sprawić, że pozyskasz dobrych klientów na lata.

Jeśli doczytałeś do tego momentu, to na koniec mam do Ciebie szczerą prośbę. Jeśli byłeś już na Spotkaniu Absolwentów Sandlera, jeśli dostałeś na nim wartość, poznałeś ludzi, którzy pomogli ci wnieść twój biznes i sprzedaż na wyższy poziom, to PODZIEL się tym postem ze swoimi znajomymi (polub go, udostępnij).

Będziemy mieć motywację do zapraszania kolejnych ciekawych gości, robienia kolejnych spotkań, by rozwiązywać ważne dla was problemy.

A już wkrótce, bo 11 kwietnia kolejna okazja, by spotkać się w gronie Absolwentów Sandlera. Klikając w link poniżej, poznasz gościa specjalnego i zobaczysz program spotkania. Jeśli wystarczająco wcześnie zatroszczysz się o rezerwację, to nie przegapisz puli biletów w najniższej cenie.

LINK DO SZKOLENIA: https://sandlerjamsessionkwiecien.evenea.pl

Z kim się widzimy 11 kwietnia?:)

Udostępnij ten artykuł::