Skip to main content
Warsaw | Twarowski Posmyk Sales Institute
 

Ta witryna stosuje pliki cookies oraz podobne technologie w celach dostosowania naszych usług do potrzeb internautów oraz optymalizacji działań marketingowych. Istnieje możliwość zmiany ustawienia plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.

Do rzeczy, bo jesteś zajęty, a wierzę, że bardziej od kolejnego wykładu potrzebujesz zamknąć kilka dużych deali. Dlatego dziś o tym, co Ci w tym pomoże…

Jak zmienić sposób sprzedaży w 2019 roku

Większość handlowców planuje spotkania, telefony. I świetnie - bez tego nie ma sprzedaży. Ja namawiam Cię do planowania tego, co zrobisz w najczęstszych sytuacjach w nowym roku… Czyli czego?

Będziesz słyszał od swoich klientów TAK i NIE. Czasem, “muszę się zastanowić” - to grzeczna forma “to ja może podziękuję”.

Nowy rok jeszcze się nie zaczął, a już masz zaplanowaną sprzedaż na styczeń, luty (bo ferie!). Ile z tych rozmów było zmyleniami? A może sam miałeś wrażenie, że klient Cię zwodzi i w styczniu, lutym też nic z tego nie będzie, ale nie wiedziałeś co zrobić, by postawić sprawę jasno?

Pytanie brzmi - co zrobisz, gdy znów usłyszysz te zmylenia od klienta? TO są Twoje pilne aktywności sprzedażowe na nowy rok. Jak zaplanować sprzedaż na tę okazję? Dlaczego klient Ci to mówi? Co tak NAPRAWDĘ Ci mówi? Tutaj większość handlowców traci kontrolę. Chcesz, coś z tym zrobić?

Czy może wolisz kręcić się w kółko z tą swoją sprzedażą jak nadmuchany, karnawałowy balonik z którego ulatuje powietrze? Czy raczej wejść w nowy rok z przytupem i zwiększyć sprzedaż dzięki JEDNEJ umiejętności - jaką jest koncertowe “czytanie” zmyleń klientów?

Chcesz nauczyć się jak to robić, a przy tym odzyskać kontrolę nad rozmową sprzedażową i klientem? Szukasz w swojej sprzedaży więcej przewidywalności? Skorzystaj z biletów w niższej cenie i zapisz się na najbliższy Warsztat Inspiracyjny.

Dodaj komentarz

Udostępnij ten artykuł::