Skip to main content
Twarowski & Partners | Sales Institute
 

Ta witryna stosuje pliki cookies oraz podobne technologie w celach dostosowania naszych usług do potrzeb internautów oraz optymalizacji działań marketingowych. Istnieje możliwość zmiany ustawienia plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.
Więcej możesz dowiedzieć się tutaj

Spotykasz się z prezesem dużej korporacji, negocjujesz drogi kontrakt lub prowadzisz na forum prezentację. Po prostu wiesz, że musisz to zrobić dobrze, bo powtórki nie będzie. Musisz wspiąć się na wyżyny swoich możliwości i nie potrzebujesz do tego żadnej motywacji. W Twojej głowie wtedy rozgrywa się bitwa, w której...

...już nawet jedna negatywna myśl, niewyłapana w porę, wywołuje reakcję łańcuchową - spocone ręce, nerwowy dialog w głowie, szybki oddech, presja, panika.

Czujesz na sobie wzrok rozmówcy. Scrolluje Cię oczami z góry na dół. Wtedy w głowie prowadzisz nerwowy dialog: “widzi, że się stresuje? Czy nie widzi?” Czujesz, że nie jesteś najlepszą wersją siebie, bo z każdą sekundą rośnie stres, a Twoja pewność siebie i wcześniejsze przygotowanie rozsypują się w drobny pył.

Na najbliższym spotkaniu Sandler Jam Session prelekcję wygłosi Ksawery Szlenkier. Ksawery jest zawodowym aktorem (i skutecznym przedsiębiorcą) z bogatą filmografią, więc doskonale wie jak dzięki technikom z aktorskiego warsztatu opanować stres, tremę także w ważnej rozmowie sprzedażowej z klientem.

Czy to spotkanie jest odpowiednie dla Ciebie?

1.Już samo myślenie o ważnej rozmowie tak wyczerpuje Cię mentalnie, że na spotkaniu zdecydowanie nie jesteś najlepszą wersją siebie?

2.Stres przed rozmową i w jej trakcie sprawia, że czujesz się bezsilny i masz pustkę w głowie, którą wypełniają galopujące, nerwowe myśli?

3.W najważniejszych momentach łamie Ci się głos? W efekcie brakuje Ci odpowiednich słów, gdy są Ci potrzebne?

4.Chciałbyś na czas spotkania, prezentacji zamrozić w sobie stres?

5.Nie umiesz trzeźwo myśleć, gdy rozmowa nie przebiega według Twojego planu?

6.Chcesz wypaść jak najlepiej, ale presja wyniku i czasu łatwo wyprowadza Cię z równowagi?

Jeżeli tak, to techniki, które pokaże Ksawery, pomogą Ci rozładować to napięcie, przywrócić swobodę - myślenia, wypowiedzi i odzyskać wewnętrzny spokój na czas tej ważnej dla Ciebie rozmowy, czy prezentacji.

Te techniki są tak proste, a jednocześnie potężnie skuteczne, ponieważ możesz je wykorzystać niemalże wszędzie. Ich logika, prostota i skuteczność działania, pozwolą Ci szybko przywrócić kontrolę i swobodę, nawet w najbardziej stresujących i nieprzewidzianych momentach.

Najbliższe Sandler Jam Session pod hasłem “Opanuj stres - techniki aktorskie w sprzedaży” odbędzie się już 21 lutego. Ilość miejsc na szkolenie jest ograniczona. Kliknij w link poniżej i sprawdź, czy są jeszcze dostępne bilety i “zaklep” swoje miejsce.

 

Etykiety:: 
Udostępnij ten artykuł::