Skip to main content
Twarowski & Partners | Sales Institute
 

Ta witryna stosuje pliki cookies oraz podobne technologie w celach dostosowania naszych usług do potrzeb internautów oraz optymalizacji działań marketingowych. Istnieje możliwość zmiany ustawienia plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.
Więcej możesz dowiedzieć się tutaj

 

Świat sprzedaży zmienia się na naszych oczach. Praca hybrydowa, wszechobecny dostęp do informacji, digitalizacja procesów zakupowych, zmieniające się zachowania klientów, czy wirtualna sprzedaż. To wszystko wymusza ciągłe zmiany w obszarze strategii i modelu sprzedaży.

Jako Sandler Training jesteśmy częścią tej zmiany.

Przyszłość sprzedaży to ciągła transformacja na poziomie strategii i procesów, która przenosi organizację sprzedażową z pozycji zwykłego dostawcy na pozycję zaufanego doradcy na drodze zakupowej nowoczesnego klienta. Klienci oczekują dziś wartościowej wiedzy, szukają unikalnych doświadczeń zakupowych oraz wygodnej dla nich interakcji ze sprzedającym. Organizacje sprzedażowe w także handlowcy potrzebują dziś nowych umiejętności i możliwości technologicznych wspierających tę zmianę. Nauka kolejnych technik sprzedaży to zdecydowanie za mało.

W ciągu naszej 50-letniej historii Sandler Training był pionierem koncepcji sprzedaży konsultacyjnej, szkoleń wzmacniających kompetencje sprzedażowe oraz holistycznego spojrzenia na skuteczność w sprzedaży. Naszą misją zawsze było umożliwienie profesjonalistom opanowania sztuki sprzedaży, a naszym ostatecznym celem jest profesjonalizacja i zmiana postrzegania zawodu sprzedawcy na bardziej cenioną na rynku.

To właśnie z tą wizją zmieniamy nasze podejście, aby lepiej dostosować się do oczekiwań współczesnych kupujących, służyć naszym klientom innowacyjnymi technologiami i metodologiami nauczania oraz kontynuować naszą ewolucję jako organizacji oferującej coś więcej niż "szkolenia", czy "techniki sprzedaży."

Wraz z tą zmianą pozostajemy wierni podstawowym wartościom, które naszym zdaniem wyróżniają nas na tle konkurencji i przynoszą rezultaty naszym klientom i partnerom.

Główne elementy to:

Dopasowanie do zachowań nowoczesnego klienta: Proces sprzedaży skoncentrowany na nowoczesnym kupującym, aby stworzyć bardziej angażujące doświadczenia oraz wspierać decyzje podejmowane przez klienta. A wszystko oparte o nasze DNA, czyli wartościową i partnerską relację, w której nie ma miejsca na manipulacyjne techniki sprzedaży ze strony sprzedającego, ani "zmylenia" i nieczyste zagrywki kupującego.

Indywidualna ścieżka rozwojowa: Spersonalizowany program rozwoju kompetencji sprzedażowych pod kątem mocnych stron i celów zarówno całych organizacji jak i poszczególnych doradców, handlowców, czy konsultantów. Wiemy, że techniki sprzedaży to dziś zdecydowanie za mało. Dlatego tak dużą uwagę skupiamy na zaplanowanym procesie rozwojowym.

Szkolenia i doradztwo oparte na współpracy: Unowocześniony sposób prowadzenia zajęć, łączący naukę przez doświadczenie, grywalizację i elastyczne tempo dopasowane do wymagań klienta. Do tego praca na różnych poziomach organizacji, która ma realny wpływ na model biznesowy, proces sprzedaży i codzienne działania sprzedażowe doradców, konsultantów i przedstawicieli handlowych.

Stałe wzmocnienie: Stałe wsparcie na kolejnych etapach rozwoju organizacji oraz indywidualnego rozwoju każdego uczestnika projektu. Współpraca w oparciu o zaplanowany i rozłożony w czasie proces rozwojowy. Wiem , że techniki sprzedażowe to zdecydowanie za mało.

Rozwiązania oparte na technologii: Wdrażamy metody i techniki sprzedaży dopasowne do rozwijających się technologii. Wspieramy transformację i digitalizację spzedaży pamiętając jak ważny dla budowania unikalnych doświadczeń zakupowych jest osobisty kontakt. Pokazujemy jak łączyć personalizację z automatyzacją działań sprzedażowych.

Osobista transformacja: Nasze podejście zapewnia trwałą zmianę i wspiera zachowania, które pozwolą odnieść sukces zarówno na płaszczyźnie sprzedażowej jak również w obszarze szeroko pojętej efektywności osobistej.

Naszą misją jest dostarczanie aktualnych i praktycznych narzędzi, rozwiązań oraz wskazówek, które pozwolą każdemu, kto pełni rolę lidera lub generuje przychody, wejść na wyższy poziom skuteczności.

Jako firma doradczo-szkoleniowa dla profesjonalistów sprzedaży na całym świecie wiemy, że nasza podróż nigdy się nie kończy. Szanujemy naszą historię i wciąż się z niej uczymy.

Mamy nadzieję, że przyłączysz się do nas, by podjąć kolejne kroki w ewolucji zawodu sprzedawcy, by rozwinąć swoją karierę i by doskonalić się w życiu zawodowym i osobistym.

Śledź nas na portalach społecznościowych, aby dowiedzieć się więcej i zrobić z nami kolejny krok.

 

 

 

Udostępnij ten artykuł::